Size bir telefon kadar yakınız
0216 498 50 09
Dil Seçin
trende

Tahliye Unlashing

14.09.2019
427 görüntülenme
Tahliye Unlashing

Taşıma ve sevkiyat konusunda oluşabilecek her türlü zarardan korunmak yükleme sırasında da tahliye sırasında da oldukça önemlidir ve gerekli her türlü ekipman kullanılarak doğru şekilde özverili bir biçimde bu işlemler gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde oluşacak her türlü hasar maddi ve manevi anlamda zarara yol açabileceği gibi yat, gemi, tekne ve benzeri her türlü aracın da ağır zarar almasına yol açabilir.

Yüklenecek olan malların ayarlanması, doğru şekilde yerleştirilmesi ve bağlanması işlemi sonrasında tahliye edilişi de en az yerleştirilmesi kadar önem taşır. Aracını önemseyenlerin ya da mal kaybına uğramak istemeyenlerin doğru bir lashing işlemi gerçekleştirmek için güvenilir bir firma ile çalışması gerektiği gibi unlashing işlemi için de bu şekilde dikkatli bir firmayla anlaşması önemlidir.

Unlashing yani tahliye işlemi sırasında yüklenen malların dikkatli şekilde taşınması ve boşaltılması, konteynırlar ile indirilmesi için deneyim sahibi bir marka ile çalışmak malların zarar görmesini de engellediği gibi aynı zamanda geminin de zarar görmesine engel olacaktır.

Kaliteli bir marka ile anlaşmanın en iyi yanı doğru zamanda unlashing işlemini en kısa sürede kontrollü şekilde gerçekleştirmesidir ve bu kontroller sırasında eksik mal bırakmamak, doğru şekilde yerleştirmek ve tahliye etmek önemlidir.

Çok büyük firmaların yükünü taşıyan gemilerin unlashing işlemini yapan deneyimli, kaliteli ve özverili bir marka ile çalışmak daima işte kolaylık ve kalite sağlar. Herhangi bir kaza ya da zarar ile karşılaşmamak için önlemler önceden alınır ve bu şekilde kaliteli bir lashing ve unlashing işlemi gerçekleştirmek de mümkün hale gelir. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesi sırasında kalite ve güvence ön planda olduğu gibi firmaya ödenecek olan miktar da önemlidir. En uygun fiyata en iyi işi yaptırmanın mümkün olduğu markamız ile de fiyatları ya da kaliteyi dert etmek gerekmez ve sorunsuz şekilde lashing ve unlashing işlemleri de gerçekleştirilebilir.

Dikkatli çalışmayan ve kontrollü şekilde hareket etmeyen firmalar, lashing ya da unlashing işlemleri sırasında çeşitli zararlara mal olabilmektedirler. Bunun önlenmesi için de önde gelen markalar ile çalışmak ve kaliteli bir hizmet almak oldukça kolaydır. Yapılan işi yerinde görmek, kaliteye şahit olmak için geçmişte yapılan işlere de bakmak yeterlidir ancak tek telefon ile randevu da alınabilir. İstenen zaman ve yerde yapılabilen unlashing ve lashing hizmeti ile geminin yüklenmesi ya da tahliye edilmesini dert etmeye gerek kalmaz ve her yük sorunsuz şekilde indirilerek hizmet kaliteli şekilde en kısa zamanda sunulmuş olur.

Kontrollü ve denetimli şekilde ilerleyen unlashing ve lashing işlemleri için kaliteye sahip ve deneyimli bir marka ile işbirliği yapmak önemlidir. Aksi takdirde denetimli şekilde yükleme ve tahliye işlemleri yapılmaz ise ciddi miktarlarda zarara uğramak mümkün hale gelebilmektedir. Bunun için maddi ya da manevi herhangi bir zarar almamak adına iyi bir markaya güvenmek gerekir. Denetimli şekilde çalışmanın yanı sıra güvenilir üslubu ve sorunları öncesinde önleme politikası ile daima daha iyiyi hedefleyen bir marka olmak da bu sektörde önemlidir. Herhangi bir sorun ile karşılaştıktan sonra telafi etmek değil öncesinde önlemini almak önemlidir. Bu sebepten daima gelişmek ve ilerlemek markamız için önem taşır.

Sorunları engellemeye çalışan yapısı, deneyimli ve denetim yapan ekibi, üstün kaliteye sahip ekipmanları ile markamız lashing ve unlashing ihtiyacı olan gemilerin yüklenmesi ve tahliye edilmesi için doğru teknikleri uygun ekipmanlar ile sağlayarak herhangi bir zarar oluşmasını önlediği gibi müşteri memnuniyetini de önemseyerek geri dönüşleri dikkate alarak her konuda gelişip değişmeye açık şekilde çalışır.

Tek bir telefon ile hizmet hakkında çok daha detaylı bilgi almak ve hizmete sahip olmak mümkün olduğu gibi canlı bir şekilde de hizmeti görmek oldukça kolaydır. Lashing ve unlashing yapılması istenen geminin ve yükün özellikleri belirtilerek uygun ekipman sayesinde yükleme ve taşıma işlemini kaliteli bir şekilde oldukça ucuza mal etmek markamız sayesinde mümkündür.

Yükleme ya da tahliye sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmamak için daima her durumu kontrol eden yapısı ile çalışan ekibin verdiği güven sayesinde müşteriler yükün doğru şekilde yüklendiğini ve tahliye edildiğini kontrollü şekilde görebilmektedirler. Memnuniyeti tecrübe haline getirmiş olan markamızın müşterilerinin en iyiyi elde etmesi için çalışan ekibi sayesinde lashing işlemleri de unlashing işlemleri güvenilir şekilde gerçekleştirilmekte ve sorunsuz şekilde araç sahiplerine durum aktarılmaktadır.

Herhangi bir sorun ile karşılaşmaya ihtimal dahi bırakmayacak şekilde önlemler alan ekip çalışırken daima sorun olursa yapılacakları hesaplayarak hazırlıklı şekilde kontrollü bir tahliye ve yükleme gerçekleştirmektedir. Bu sayede her durum hazırlıklı olan ekip yükün tahliyesinde de yüklenmesinde de güvenilir şekilde hareket ederek en iyiyi sunmayı amaç edinmiştir. Tekne ve yat lashing alanında da 7/24 hizmet vermekteyiz.

Yükleri bağlamak ve çekmek çok büyük bir iş olduğu gibi aynı zamanda tahliyesi de önemlidir ve bu kadar büyük bir işin tecrübesiz ve kontrolsüz firmalar tarafından yapılması oldukça büyük zararlara yol açabilmektedir. Kaliteli bir firma ile kontrollü şekilde çalışmak ise zamandan kazanmaya yardımcı olduğu gibi aynı zamanda iyi hizmet alarak zarara uğrama riskini de en aza indirir. Markamız ile ilgili daha detaylı bilgi almak için yapılması gereken tek şey arayarak bilgi edinmek ve kaliteyi canlı şekilde görmek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Aramak İçin Tıklayın